هواکش سانتریفوژ بین کانالی

هواکش سانتریفوژ بین کانالی

هواکش سانتریفیوژ کانالی دسته دیگری از هواکش های سانتریفوژ هستند که برای نصب بین کانالها و در شرایطی که بعلت محدویت جا و فضا امکان استفاده از سایر هواکش های سانتریفوژ مقدور نمی باشد. موارد استفاده این هواکش ها در ساختمان ها و برج های اداری و تجاری ،هتل ها و رستوران ها و غیره می باشد.هواکش های سانتریفوژ بین کانالی از نظر کاربردی هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند .پروانه  بکار رفته در این نوع هواکش  “خم به عقب” یا “بکوارد Backward” می باشد.

icfn

مشخصات فنی و ساختاری هواکش های سانتریفوژ بین کانالی:

  •  پروانه : در مدل بکوارد و در سایزهای مختلف از قطر ۲۰۰ الی ۴۰۰ میلیمتر و دارای بالانس کامل دینامیکی و استاتیکی
  • دبی (ظرفیت هوادهی ) : از ۱۰۰ الی ۶۰۰۰ مترمکعب بر ساعت با توجه به سایز هواکش
  • فشار استاتیک : از ۵۰ الی ۵۰۰ پاسکال با توجه به سایز هواکش
  • جنس هواکش : جنس ورق بکار رفته در این هواکش ها از ورق فولادی (st-37) ، ورق گالوانیزه و پی وی سی (PVC)
  • الکتروموتور : الکتروموتورهای بکار رفته در هواکش های سانتریفوژ بین کانالی تولیدی این شرکت از مارک معتبر موتوژن تبریز بوده و از نوع صنعتی و  دارای کلاس حرارتی F و کلاس محافظتی IP 54 ( در برخی توان ها IP 55 ) می باشد در صورت درخواست مشتریان محترم انواع الکتروموتورهای معتبر اروپایی نیز قابل نصب بر روی این هواکش ها می باشد.
  • سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در هواکش های سانتریفوژ بین کانالی تولیدی این شرکت به دو صورت اتصال مستقیم (Direct Drive) و اتصال تسمه پولی (Belt Drive)  می باشد که با توجه به شرایط درخواستی مشتریان محترم از طرف این شرکت انتخاب می گردد.

برای کسب اطلاعات فنی و ساختاری بیشتر از جمله منحنی های عملکردی به کاتالوگ این شرکت مراجعه کنید.