هواکش سانتریفوژ رادیال

هواکش سانتریفوژ رادیال

هواکش سانتریفیوژ رادیال (فن سانتریفوژ رادیال،هواکش رادیال،فن رادیال) جز هواکش های با کاربرد خاص بوده و به ویژه برای انتقال ذرات و مواد مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد این هواکش ها بیشتر در صنایع سیمان،ریسندگی و نساجی و سیستمهای انتقال مواد و ذرات و  غبارگیرها می باشد.این نوع هواکش ها با توجه به ویژگی پروانه خود قادر به ایجاد فشار بیشتری نسبت به هواکش های سانتریفوژ یوتیلیتی و سانتریفوژ دوطرفه هستند.این هواکش ها از نظر کاربردی هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند همچنین امکان استفاده این هواکش ها برای محیط های انفجاری،محیط های دارای حرارت و رطوبت بالا و خورندگی زیاد با اعمال شرایط ویژه ساختاری و فنی بر روی آنها مقدور می باشد .پروانه های بکار رفته در این نوع هواکش ها در مدل های مختلف و باتوجه کاربرد آنها انتخاب می گردد.

rcf1
rc1
rc2
rc3

 مشخصات فنی و ساختاری هواکش های سانتریفوژ رادیال:

  •  پروانه : در چهارمدل  و در سایزهای مختلف از قطر ۳۱۵ الی ۱۰۰۰میلیمتر و دارای بالانس کامل دینامیکی و استاتیکی
  •  دبی (ظرفیت هوا ) : از ۱۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰مترمکعب بر ساعت با توجه به سایز هواکش
  •  فشار استاتیک : از ۵۰ الی ۱۱۰۰۰ پاسکال با توجه به سایز هواکش
  •  جنس هواکش : جنس ورق بکار رفته در این هواکش ها از ورق فولادی (st-37) ،  ورق استنلس استیل و ورق های مقاوم در برابر سایش و خوردگی .
  • الکتروموتور : الکتروموتورهای بکار رفته در هواکش های سانتریفوژ رادیال تولیدی این شرکت از مارک معتبر موتوژن تبریز بوده و از نوع صنعتی و  دارای کلاس حرارتی F و کلاس محافظتی IP 54 ( در برخی توان ها IP 55 ) می باشد در صورت درخواست مشتریان محترم انواع الکتروموتورهای معتبر اروپایی نیز قابل نصب بر روی این هواکش ها می باشد.
  •  سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در هواکش های سانتریفوژ رادیال تولیدی این شرکت به سه صورت اتصال مستقیم (Direct Drive)  ، اتصال تسمه پولی (Belt Drive) و اتصال کوپلینگی (Coupling Drive) می باشد که با توجه به شرایط درخواستی مشتریان محترم از طرف این شرکت انتخاب می گردد.

برای کسب اطلاعات فنی و ساختاری بیشتر از جمله منحنی های عملکردی به کاتالوگ این شرکت مراجعه کنید.